Gość
6 czerwca 2016 o 10:11
Liczba postów: 138974
Tidal w Play też nie będzie na stałe, a to co zaproponowało Orange to jakaś ściema bo i tak trzeba zapłacić z Spotify… jak to się ma opłacać? to zwykła ściema. Od kilku miesięcy korzystam z promocji 10 GB w Tmobile i jak Orange chce być konkurencyjne np z tym? Tez nie ukrywajmy Spotify nie zużywa jakoś specjalnie dużo tych danych więc ja osobiście nie czuje potrzeby oddzielać transmisji danych biorąc pod uwagę że do wykorzystanie mam 10 GB.