Start Forum Odpowiedz na:

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139014

Drastycznie drogo za produkt firmy która chce ( tak się domyślam) zaistnieć w świadomości klientów.To nawet nie jest ich flagowiec tylko wersja mini…za 999 zł nie byłoby absolutnie sytuacji takiej że ludzie rzucili by się kupować ten model ZTE. Za powyższą cenę tak drogi że przez choć trochę świadomego klienta nie będzie wogóle brany pod uwagę podczas selekcji ewentualnych kandydatów wśród podobnych produktów.