Start Forum Odpowiedz na:

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139230

Top emploji to mega sciema – nie wiem czy oni wplacaja jakas kase zeby sie stac top czy co – ale T tez jest top a tam taki mobing ze nie wiem dlaczego sie dostaje taka nagrode 🙂 ale analogicznie jak bede bil dzien w dzien swoja kobiete i dzieci, bede im dawal kocia karme do zarcia to dostane tytuł Tatuś i Mąż roku 🙂 – sciema nie nagroda 🙂