Start › Forum › Odpowiedz na:
To na obecnych „starych” częstotliwościach nie można włączyć większej prędkości jak na „nowych”? Czy te 800MHz i 2600MHz dają większe prędkości, a obecnie nie? Pytam bo nie ogarniam tego.