Start Forum Odpowiedz na:

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139229

Ja wziałem sobie w sferii bo to Polacy z potencjałem, rozwinęli się na całą Polskę i dają teraz nawet niezłą kase na sprzęt przy podpisywaniu umowy.