****Floy : nie chcesz Play ? sparzyłeś się ? – jest PLUS – 19 zł na miesiąc za nolimit do wszystkich sieci, NJU – 19zł za no limit do wszystkich sieci… a nie 20zł za 2015 minut tylko do Tmobila..śmiech….
A jeśli chodzi o Playa – nie wiem skąd ta fama o gorszej jakości połączeń, mam od klilku lat, w telefonie w prosty sposób ustawiłem aby kożystał z nadajników PLUSa, albo Orane, i totalnie zero problemów z jakością rozmów…
Pozdrawiam.