Start Forum Odpowiedz na:

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139243

Czyli co? Mam TV, ale nie mam żadnej anteny (podłączone PS3 i odtwarzacz DVD), do tego mam radio w samochodzie, ale używam tylko funkcjonalności odtwarzania muzyki z karty SD/CD (zakupiona przez internet lub w sklepie) i mam placic za sama mozliwosc odbioru? To może od razu wsadzą mnie też do więzienia, bo mam w domu kilka noży i mam możliwość kogoś nimi zadźgać? Osobiście nie mam żadnej potrzeby posiadania dostępu do mediów państwowych, mam opłacone dostępy do kilku płatnych zagranicznych serwisów informacyjnych. Dlaczego mam za cokolwiek płacić? Może ja zacznę wystawiać faktury Państwu, za to, że mam udostępniony internet przez AP – mogą korzystać, to niech płącą. Skoro nie korzystają to co mnie to ma interesować?

Cała ta opłata to debilizm jakich mało z mojego punktu widzenia.