Gość
23 listopada 2015 o 12:03
Liczba postów: 139186
Promocje ma ten operator bardzo dobre, półki są to korzystać, tak samo z fremium dają te 300mb 30minut i 30 sms to brać, jeszcze bardzo pozytywnie zaskakuje rok ważności konta wyłącznie, a aktywację fremium, kiedyś gdy wyciągną łapę po kasę to im powie się dowidzenia, ta oferta fremium to tylko zachęta, wątpię aby na tym zarobili? Chociaż dostali juz zastrzyk gotowki około. 22 ” zł od 200000 tys klientów miesięcznie bo takie było arpu. Pozdrawiam i zachecam do dojenia virgin mobile.