Start Forum Odpowiedz na:

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139017

Zakupiłem słuchaweczki, co mogę powiedzieć najlepsze jakie mialem do tej pory (bylo ich sporo wiekszosc na bluetooth) jakosc dzwieku jest mega tony niskie i wysokie swietnie wspolgraja bas takze (chodz nie jest taki mocny). Fajnie dziala wkladanie i zdejmowanie sluchawek (play/pause muzyki) polecam kazdemu. Są spore ale niezwykle wygodne