Start Forum Odpowiedz na:

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139230

Kierownicy w sklepach , jak coś źle robią , to na regionalnych zganiają .Zabawne.Sami dla niezłej kasy robią fraudy , a szukają winnych na swoje usprawiedliwienie . A jak nie można na konsultanta zrzucić winy , to może na regionalnych.