Start Forum Odpowiedz na:

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139207

Mieli uprościć procedury, prezes twierdził ze klient ma mieć świadomość za co placi, ma być prosto i przejrzyście. Ciekawa jestem reakcji ludzi z centralki jakby klient przyszedł do nich z faktura do wyjaśnienia… A tam: wyrównania, rabaty -5 -5 -5 na jednej fakturze, na drugiej już tylko jedno -5 plus premium, włos się na głowie jeży. Nawet dział płatności wymięka, to ca ma klient powiedzieć?
No tego super przejrzysta oferta tmob gdzie abonament płacimy w T a raty sprzętowe gdzieś do alior bank. Ale to przecież z korzyścią dla klienta wszystko bo dostanie 100 zł rabatu, tylko ze przez 3 lata będzie się jebał z ratami które trzeba wpłacać na konto Aliora, a jak się spóźni to szukaj wiatru w polu, bo co sklep ma do kont bankowych w aliorze. Fajne te nowe cele bedą… Nie mogę się doczekać! Biedni ci klienci jeszcze nie wiedza co ich czeka.