Gość
26 sierpnia 2015 o 13:30
Liczba postów: 139207
Tyle, że podobno Plus jako jedyny podaje faktyczne dane o kartach sim. Oczywiście abo tego nie dotyczy. Ale pre-paid zaniża obraz .Ciekawe jak to wygląda u innych, gdyby podali chociaż te doładowywane, z których można rozmawiać, a nie tylko odbierać, biorąc pod uwagę np 5zł / rok.