Start Forum Odpowiedz na:

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139092

Juz blisko rok poza magenta i szczerze wspolczuje . Uzerac sie ze zje..mi to koszmar. Ale kazdy robi co lubi. Z perspektywy wyglada to coraz gorzej wiec czas na decyzje nie ma na co czekac ….. Powodzenia