Gość
24 sierpnia 2015 o 17:41
Liczba postów: 139092
Juz blisko rok poza magenta i szczerze wspolczuje . Uzerac sie ze zje..mi to koszmar. Ale kazdy robi co lubi. Z perspektywy wyglada to coraz gorzej wiec czas na decyzje nie ma na co czekac ….. Powodzenia