Gość
22 lipca 2015 o 21:02
Liczba postów: 139182
ja przeniosłem w rodzinie 2 numeru do mju, brak umowy terminowej, dostanę 2x60zl na zakup paliwa w Orlenie. pierwszy numer wybrałem taryfę 19zł do wszystkich komorek, drugi numer 39zł za wszystko (komórki, stacjonarne, sms, internet). Jeśli mama będzie dzwonila mało, to zapłaci tylko 9zl,a nie 19zl, to kolejny argument.