Gość
20 lipca 2015 o 23:56
Liczba postów: 139023
[quote]Właśnie też się zastanawiam co tutaj się stało, bo tej Q-Smart Slim wygląda inaczej niż poprzednie i inaczej niż Fun 3, ale to musi być sprzęt od myPhone’a, bo byłem wczoraj w biedronce i na tylnej, kolorowej klapie ma logo. [/quote]
parametrami przypomina troche S-line, nawet obudowa zblizona, cena bardzo fajna
[quote]299 tyle kosztował Q-smart [/quote]
q-smart to byl budzetowy Fun3, wiec i cena mniejsza,
wydaje mi sie ze ten q0smart slim nawiazuje cenowo do s-line, czyli mamy obnizke ceny o ok 100zl