[quote]wg mnie symbian w swoich latach byl fenomenalny, nokie przegrala przez windowsa
a teraz moze i kupisz tania nokie, ale raczej nie nowa, (sam mam 3 stare w szafie), i bez serwisu juz [/quote]
tak całkiem szczerze i chyba to już pisąłem gdzieś- to nie ma co porównywać, nowy to nowy jest lepszy niż zuzyte cokolwiek sprzed paru lat choćby z 10 gwiazdkami jak na tamte lata, tego nie przeskoczymy.