Gość
17 lipca 2015 o 06:11
Liczba postów: 139188
Ja korzystam z telefonii internetowej Extravoip. Już nie muszę się martwić o wysokie rachunki za telefon. Mogę swobodnie rozmawiać ze znajomymi z zagranicy oraz w Polsce. Lubię być w stałym kontakcie z rodziną a Extravoip stał się moim numerem jeden.