Start Forum Odpowiedz na:

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139084

A tak konsultanci wydzwaniali przed weekendem i namawiali na przedłużenie umowy telefonicznie po starych cenach, bo nic lepszego nie będzie „niby” i się wstępnie zgodziłem i czekam teraz na kuriera z aneksem czy jak nie podpisze go to umowa jest nie ważna ta telefoniczna? czy muszę zadzwonić i ja zerwać jeszcze do tego? I czemu tak konsultanci wydzwaniali przed ta oferta? czy to jest fair wobec klienta?