Start › Forum › Odpowiedz na:
Protokół Samba z tak tanim urządzeniu, to naprawdę coś. Bardzo fajna rzecz, może się przydać. Gdyby osiągnęło sukces i pojawiły się alternatywne oprogramowania to może stać się legendą. Urządzenie ma parametry które powinny wystarczyć na kilka lat.