Gość
8 maja 2015 o 15:40
Liczba postów: 139239
Od niedawna mam PnK – bez limitu rozmowy i SMS-y w sieci PLUS. Funkcjonował do dzisiaj rano tj do 09.05.2015. Obecnie nalicza opłaty za rozmowy w PLUS-ie i to -jak poinformowała mnie panienka w salonie PLUS-a, gdzie reklamowałem sprawę – jak w roamingu. Rzekomo jest to ogólnokrajowy problem PLUS-a (błąd w systemie) i mają błąd naprawić. takich mamy specjalistów – informatyków, którzy prostego programu typu „If „x”, then „y”.