Gość
7 maja 2015 o 05:57
Liczba postów: 139058
Widziałam i6 od goophone i jestem zaskoczona 🙂 Praktycznie niczym się nie różni od iphona i ma nawet znaczek a cenowo jest o wiele atrakcyjniejszy. Z tego co wiem goophone pierwsze wpuściło i6 na rynek więc kłóciłabym się o to co jest kopią 🙂 Ja póki co korzystam z LG ale coś czuję że niedługo całkiem padnie i rozważam zakup telefonu od goophone. Widziałam, ze w swojej ofercie poza iphonami mają też samsungi.