Start Forum Odpowiedz na:

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 138935

Na HL szukuje sie przegląd wynagrodzeń od lipca i zdaje się, że planują podwyżki dla słabiej zarabiających. Komunikat na spotkaniach był taki, że najlepiej zarabiającym (starszym specjalistom) obniżą pensje, żeby dać więcej kasy tym, którzy nie byli w stanie awansować przez ostatnie lata. Póki co nie otwieram szampana, bo już raz ostatnio łyknęłam niezłą ściemę (kiedy twierdzili w marcu, że nowy system premii za sprzedaż ma ten sam budzet co poprzedni, a potem okazało się, że wszyscy zarabiamy mniej. najlepsi mają 3 razy mniejsze premie, a słabsi 5-10 razy mniejsze premie niż przezd zmianami).