Start Forum Odpowiedz na:

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139244

Mam tą kamerke wszystok bardzo dziala ale gdy podniose lub porusz kamerka to sie włącza i zaczyna nagrywac i marnuje dysk podpowie mi ktos co mam zrobic.