Jakby nie można było potwierdzić każdego zdjęcia, ludzie wyskoczyliby z oryginałów i wszystko by się wyjaśniło, a tak wspieracie oszustów. Decyzja była sponsora, ale opinia pójdzie na konto Telixa. W zeszłym roku też chyba były problemy z konkursem, chyba chodziło o MyPhone prawda? Decyzja jest sponsora, ale zło i oszustwo odbywa się na portalu Telix.pl, złe wrażenie trudno zatrzeć. Pierwszy i ostatni raz biorę tutaj udział w konkursie.