Start › Forum › Odpowiedz na:
niczego nie możemy się spodziewać po szajsungu.Czy wy debilki z pamięcią jednoroczną niczego nie pamiętacie? Nie zbieracie żadnych doświadczeń o tym jak szajsung robi w konia?