Start Forum Odpowiedz na:

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 138970

Zamówiłem karte tego operatora i co??? 3 miesiąc karty ni widu ni słychu…. to po co wql wystartowali po to tylko żeby dane osobowe nazbierać???