Start › Forum › Odpowiedz na:
nie kupujcie tego sprzętu mam do lipca 2014 r. już trzy razy był w servisie i dalej szwankuję – choć Panowie w serwisie uważają ze wszystko ok., urywa się i sygnał gps….