Gość
12 lutego 2015 o 15:57
Liczba postów: 139047
Nasza firma korzysta z usług LoVo i nie wiem co prawda jak wychodzi to cenowo, jednak jakość usług jest na najwyższym poziomie. Zarówno od strony wykonywanych i przyjmowanych połączeń jak i od strony zaplecza, tylko obsługiwania połączeń, centrali itp. Jeszcze nie mieliśmy na co narzekać