Start Forum Odpowiedz na:

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 138970

Cholerka wreszcie będę mógł robić screenshoty w naprawdę przyzwoitej rozdzielczości. A dodatkowo będę mógł robić screeny w przyzwoitej rozdzielczości! W ogóle będę miał screeny w przyzwoitej rozdzielczości.