Start Forum Odpowiedz na:

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139065

W Lodzi już 2 konsultantów podziękowało firmie myślę że szybko ta liczba się zwiększy nikt nie będzie pracował w T-Mobile za pensję kasjerki w Biedronce