Gość
19 listopada 2014 o 12:24
Liczba postów: 138928
Samoczynne pęknięcia? Pierwsze słyszę. Sam mam Lunę, praktycznie od premiery i jakoś mi nic nie popękało. Ani nikomu z moich znajomych… Owszem zdarzają się wypadki, upuszczenia, zgniecenia, ale jest to wyraźna wina użytkownika. To nie jest pancerny smartfon jak Iron, tylko elegancji phablet.
Może jeszcze wygina Ci się w kieszeni jak nowy iPhone? 😛