Start Forum Odpowiedz na:

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139232

LUUUUDZIE….ja sie czuje nabity w butelkę przez PLUSA…PO zakupieniu internetu lte we wrzesniu przez pierwszy miesiac predkosc nie spadala ponizej 14mb/s mowa o download, upload minimum 3 mb/s… problem zaczal sie po wykorzystaniu 30 GB transferu…przed wykorzystaniem mialem predkosc okolo 20mb/s, bylem bardzo zadowolony ale to co sie stalo pozniej to jakas tragedia. Internet chodzil tak, ze nawet strony nie dalo sie otworzyc…w infolini uslyszalem ze to nie ma zwiazku z wykorzystaniem transferu(zabawne). Teraz po mimo ze mam nowy tranfer to np teraz predkosc nie przekracza 1,5 mb/s. I jak to mozliwe skoro wczesniej mialem kolo 20 mb/s???????? no mozliwe bo internet lte bez limitu nie istnieje…po wykorzystaniu transferu z pakietu predkosc spada, nic nie da zglaszanie reklamacji poniewaz PLUS zastrzega sobie prawo do obnizenia tranferu danych bez wzgledu na to czy jest zasieg lte czy nie i takie wlasnie pismo dostalem. Powiem tylko ze juz nigdy zadnej umowy z wami nie podpisze. Telefon tez przenoisze do innej sieci bo robicie z ludzi baranow…opisze ta sprawe wszedzie gdzie sie da, moze inni sie ustrzega przed waszymi matactwami. Dziekuje