Jesteś tutaj:-----Reply To: myPhone: 1,1 mln sprzedanych smartfonów, premiera Luna, zapowiedź myPhone Fun 3 i Hammer Iron
Reply To: myPhone: 1,1 mln sprzedanych smartfonów, premiera Luna, zapowiedź myPhone Fun 3 i Hammer Iron2018-01-29T01:08:22+01:00

Start Forum Sprzęt Telefony – pozostali producenci i inne tematy Pozostali producenci myPhone: 1,1 mln sprzedanych smartfonów, premiera Luna, zapowiedź myPhone Fun 3 i Hammer Iron Reply To: myPhone: 1,1 mln sprzedanych smartfonów, premiera Luna, zapowiedź myPhone Fun 3 i Hammer Iron

Anonymous
Guest
Liczba postów: 140085

[quote]Nie porównałem tych dwóch telefonów, więc nie wiem skąd Ci to przyszło do głowy. Twoje wycieczki do mojego nicka – przejaw umysłowej gimbazy. Dyskusji więc nie podejmuję. 😀 [/quote]
sa ludzie dla ktorych licza sie parametry, wydajnosc, jakosc, a i sa tacy dla ktorych wazne jest logo , ibrak lub istnienie napisu z przodu czy z tylu, nic nie poradzimy
ja akurat na logo nie patrze, a wyniki wydajnosci i oceny myPhone Luna mowia same za siebie, a cena to jeszcze podkresla

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile