Start Forum Odpowiedz na:

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139017

A kto teraz nie wychodzi na przeciw? Prosze was. Mnie podoba sie w telefunkenie to że za niską cene sprzedaja takie fajne telefony. Sam poluje teraz na Diamond . Najbardziej mi się z nich wszystkich spodobał.