Start › Forum › Odpowiedz na:
W Orange NaviExpert Polska jest w ramach abonamentu. A T-Mobile kombinuje jak wycisnąć ostatni grosz z klienta który czuje sentyment bo dostał 12 lat temu Nokię 3310 za 1 grosz.