Start Forum Odpowiedz na:

wlo
Uczestnik
Liczba postów: 1131

Najbardziej dziwi mnie podejście ludzi… Jak o telewizji mowa była, to Polska w ogonie świata (nawet najbardziej zacofanych krajów afrykańskich – nie chcę używać klasycznego powiedzenia o 100 latach zaległości) była nie mając cyfrowego sygnału. Oczywiście równolegle afera się toczyła z kosztami dla użytkowników – bo państwo (!) zmienia, więc państwo powinno kupić telewizory… Teraz jest podobnie, chociaż zaczyna się od afery z cenami a nie z brakiem cyfrowego sygnału akurat. Naprawdę nie rozumiem Was Rodacy 😉