Gość
9 lipca 2014 o 17:47
Liczba postów: 139233
Jak dla mnie – super. Sam korzystam z ich oferty, czasami zdarzy się jakaś sytuacja, a przyznam, że połączenie z nimi telefoniczne jest trochę męczące, bo najpierw trzeba wysłuchać „automatu” a dopiero potem łączy z konsultantem.