Gość
24 czerwca 2014 o 20:50
Liczba postów: 138932
Nie wiedzialem że Play ma jeszcze EDGE bo zawsze na 3G trafialem albo wcale z netem 😀
A czy tam czasem Gruszka nic nie mowil o odpowiedzi na LTE POWER od plusa? I co po 31.12.2014 z LTE? Będą jakieś pakiety dla tych co teraz maja LTE no limit? 😀