Start Forum Odpowiedz na:

LesH
Uczestnik
Liczba postów: 3876

Coś pięknego! Szkoda, że monitory 15,6″ nie są choć fullHD jako standard laptoków, tylko HD, określane tak dla lepszego wzięcia, choć ich rozdzielczość 768×1366 jest stosowana od ponad 10 lat i nagle oferta notebooka w rozdzielczości 4K/UHD!…