Gość
16 maja 2014 o 12:09
Liczba postów: 138950
Oj musi im się baza abonencka sypać skoro zdecydowali się na taki ruch. A wystarczyłoby pójść choćby trochę na rękę obecnym abonentom przy przedłużaniu umowy i ludzie by nie odchodzili. Niech pokonkurują choćby z NJU to może ludzi znów zacznie przybywać.