Start Forum Odpowiedz na:

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139185

[quote]. Niestety filmy nagrywa tylko w HD, czego nigdzie nie napisali [/quote]

w sensie ten kruger że nie ma rejestracji w 1080p min 30kl/sek ? troche lipa