Gość
4 maja 2014 o 08:47
Liczba postów: 139208
normalnie jestem w szoku że MS wprowadza takie super nowości i udogodnienia do swojego oprogramowania. Polecam Pocket File Manager aplikacja płatna ale dla kogoś kto potrzebuje menedżera plików warto zapłacić 6zł.