Start Forum Odpowiedz na:

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139030

normalnie jestem w szoku że MS wprowadza takie super nowości i udogodnienia do swojego oprogramowania. Polecam Pocket File Manager aplikacja płatna ale dla kogoś kto potrzebuje menedżera plików warto zapłacić 6zł.