Gość
30 kwietnia 2014 o 16:51
Liczba postów: 139238
Haha i o to chodziło 🙂 SmartDom to jest świetna rzecz! Mam już TV w CP i teraz dobieram sobie właśnie w plusie neta – za 50 zl 30 giga, przegladanie stronek bez limitu i nocny pakiet do sciagania… Czego chciec wiecej? Bajeczny pakiet 🙂
Wielki plus dla CP i plusa!