Start Forum Odpowiedz na:

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139010

jesli zart to niezly, juz sobie wyobrazam tych ludzi montujacych kabel od kaloryfera do karnisza, ale z drugiej strony to troche w tym racji 😉 kolo kaloryfera bedzie lepszy zasieg ale nie ze wzgledu na kaloryfer lecz na okno kolo ktorego na ogol wystepuje 😉