Start Forum Odpowiedz na:

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 138987

Orange w abo szaleje znowu i można zrbatować cene o 30% a w nju zwyczajnie nie mają konkurencji, bo ta jest daleko w tyle i nie potrafi odpowiedzieć. Teraz dołożyli jeszcze ważność konta w prepaid, który i tak miał dobrą ofertę. Nie sądziłem, że jeszcze kiedyś wrócę do orange ale właśnie przeniosłem numer z Play do nju i jestem zadowolony. Jakość bez zastrzeżeń, ceny niskie więc nie ma co narzekać.