Dość ciekawa koncepcja. Ale żeby zaczęło spełniać dobrą rolę, musi ruszyć na szeroką skalę, bo rozumiem, że wymiana billona’a może odbyć się tylko między osobami, które z tego korzystają. No i pytanie, jak mocne zabezpieczenia będą miały te pliki pieniężne w porównaniu do banknotu (?)