Gość
4 lutego 2014 o 07:44
Liczba postów: 138970
Mam (miałem)cztery abonamenty w Play ,a teraz powoli przechodzę do Orange bo mają lepszą ofertę np. internet mobilny 15GB bez modemu za 15zł na m-c !!!! abonament 230 minut za 9,90 zł bez telefonu!!!!! Tak,tak to w Orange ,oczywiście w pakiecie telef.stacj
+ neostrada + internet mobilny 15GB+ abon.na komórkę 230 minut= razem 115 zł/m-c . Umowy już podpisałem i korzystam!