Start Forum Odpowiedz na:

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 138942

Znowu pokażą grafikę jacy to są super, a potem się okazuje, że nie mają na nic pieniędzy i wypuszczają obligacje by wypłacić dywidendy. Żal