Gość
26 stycznia 2014 o 14:02
Liczba postów: 139233
Jak wszystkie dzieciaki komentarze o cenach telefonu taniej na raty itp. Kupujcie na raty taniej bo operator sprzedaje usługi jak chcecie zabawki to do sklepu jak usługi do operatora i nie marudzić. Beznadzieja ta dzieciaka w komentarzach. Ja tez bym chciał telefon wart 2000 za 1 i nieograniczone rozmowy w abonamencie za 10 zł. Idźcie do księdza lub Caritas może wam pomogą.