Start Forum Odpowiedz na:

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139010

Mam prośbę coś mi się przestawiło w tym telefonie i jak dzwoni telefon i odbieram to nic nie słychać, pojawia się napis zestaw i jak go właczam to mogę rozmawiac tylko przez głośnik inaczej nic nie słychać. Proszę o pomoc.