Gość
23 stycznia 2014 o 16:04
Liczba postów: 139232
Mam prośbę coś mi się przestawiło w tym telefonie i jak dzwoni telefon i odbieram to nic nie słychać, pojawia się napis zestaw i jak go właczam to mogę rozmawiac tylko przez głośnik inaczej nic nie słychać. Proszę o pomoc.